Dřevo vypráví vlastním jazykem. Nasloucháme mu více než 3 roky. Skrze jeho letokruhy vám odkrýváme příběhy stromů, příběhy psané exotickými pralesy nebo okrasnými dřevinami. Dřevo zhmotněné v luxusních prstenech ze zlaté či stříbrné obroučky. Prsteny Juring vyrábíme s úctou k lesům, řemeslu člověka a jeho kreativitě. Naše dřevěné prstence vítají nový věk krásných šperků. Ať už je chcete jednoduše nosit, abyste zdůraznili svůj styl, nebo použili tento prsten jako znamení vašeho speciálního vztahu, naše dřevěné prsteny vám umožňují dělat to stylově.

VZTAH K PŘÍRODĚ

Není to jen o dřevě, ale i o tom, aby i budoucí generace mohli z těchto obnovitelných zdrojů čerpat. Proto odebíráme dřevo z lesů, které jsou produkovány za dodržování nejvyšších ekologických, sociálních a etických standardů. Díky certifikátům FSC a PEFC dokáží zákazníci a spotřebitelé identifikovat výrobky z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.

KVALITA

Naše dřeva pochází od nejlepších dodavatelů na světe. Dřevo z jejich lesů je tak proslulé, že byli požádáni, aby vytvořili vlastní nábytek pro mrakodrap Trump Tower v New Yorku. Na dřevo nanášíme 3 vrstvy odolných laků, které dlouhodobě chrání krásný vzhled dřeva proti škrábancům a vlhkosti. Jsou to prsteny, které si budete užívat a nosit dlouhá léta. Nenechte si ujít příležitost vlastnit tento prsten. Budete jej milovat! Již více jak 300 našich zákazníků nám udělilo nejvyšší možnou známku hodnocení.

ŘEMESLNÁ ZRUČNOST

Postupem času jsme získali dostatečné zkušenosti, abychom vám mohli předat to nejlepší ve spojení přírody a originálního šperku. Prsteny vyrábíme s vysokou přesností pomocí moderních technologií. Kreativita, která přináší nadčasový designe prstenu, které si získají místo ve vašem srdci nejenom tím, jak působí, ale také proto, co prezentují a jak se nosí.